EduNect pomoże Ci sprawdzić wiedzę Twoich uczniów – oszczędzając Twój czas.

A uczniowie będą Ci za to bardzo wdzięczni!

Gdzie i kiedy możesz zastosować EduNect?

Gdzie i kiedy możesz zastosować EduNect?

Jak wygląda lekcja w EduNect?

0
Sezonów EduNect
0
Rozwiązanych zadań
0
Przedmiotów szkolnych
0 h
Szkoleń z nauczycielami
0%
Odpowiedzianych maili
0
Ocalonych drzew
0
Sezonów EduNect
0
Przedmiotów szkolnych
0%
Odpowiedzianych maili
0
Ocalonych drzew
0
Rozwiązanych zadań
0 h
Szkoleń z nauczycielami

“Chciałam się zwrócić do dyrektorów, nauczycieli którzy zastanawiają się nad sensem, potrzebą zakupu dostępu do platformy EduNect.

Jako szkoła stowarzyszeniowa jesteśmy z EduNectem już dwa lata a przed nami na pewno kolejne. Wszyscy nauczyciele i uczniowie są przeszkoleni przez fachowców. Dyrektor i nauczyciele mogą liczyć zawsze na pomoc praktycznie 24 godz/dobę.

Materiały na stronie są stale uzupełniane także na konkretne potrzeby nauczycieli. Diagnoza uczniów błyskawiczna i rzeczowa. Pomocna przy ocenianiu i wprowadzaniu nowego materiału. Uczniowie chętnie pracują na platformie, są motywowani nagrodami i dyplomami dostarczanymi przez zespół EduNect.

To dzięki tej właśnie platformie mogliśmy zacząć nauczanie zdalne od pierwszego dnia. Gorąco polecam!”

Joanna Rasch,
Dyrektor Publicznego Zespołu Przedszkolno - Szkolnego z nauczaniem języka mniejszości narodowej - języka niemieckiego w Kędzierzynie-Koźlu

“Nasza szkoła od wielu lat współpracuje ze świetną platformą jaką jest EduNect. Pełen profesjonalizm całej załogi EduNect jest odczuwany w każdym ich działaniu, są to osoby z wielką pasją.

Korzystam z platformy podczas zajęć, powtórek i sprawdzianów, a także licznych konkursów. Cieszę się, że mogę sama układać lekcje korzystając z rozmaitych form zadań – daje mi to możliwość dopasowania ćwiczeń do potrzeb każdego ucznia i każdej klasy.

Uczniowie uwielbiają pracę w EduNect zaczynając już od tych z klasy I, dla których działania w programie są nauką a zarazem świetną zabawą. Gorąco polecam EduNect!”

Anna Tetłak-Walkarz,
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, biologii i przyrody,
ZSP w Kamienicy

“EduNect – platforma edukacyjna, którą uważam za bardzo przydatną i pomocną w pracy nauczyciela i ucznia. Można ją wykorzystać do szybkiego planowania różnego typu lekcji: ćwiczeniowych, sprawdzających wiadomości uczniów całej klasy, dla tworzonych grup klasowych, pracy indywidualnej z uczniem na lekcji czy też przy zadawaniu prac domowych.

Opracowania – raporty wyników i ich analiza ułatwiały mi podejmowanie decyzji odnośnie dalszej pracy z uczniami, na które partie materiału trzeba było zwrócić uwagę.

Indywidualne analizy wyników uczniów są z zainteresowaniem czytane przez rodziców i opiekunów uczniów. Uczniowie bardzo chętnie rozwiązują ćwiczenia i zadania jakie mają do zrobienia na platformie, cenią sobie kontakt i możliwość korzystania z rad i wskazówek nauczyciela do zadań. Szukają przyczyn popełnianych błędów.

Na szczególną uwagę zasługuje współpraca i szybka reakcja obsługi platformy EduNect na moje uwagi, prośby i rady. Jestem zadowolony ze współpracy – tak trzymać. Polecam wszystkim nauczycielom!”

Marian Torski,
Nauczyciel matematyki,
SP im. Orła Białego w Sokołowicach

“Cztery lata temu na swojej zawodowej drodze spotkałam wspaniały zespół EduNect. Okazało się, że „nadajemy na tych samych falach”, na pierwszym miejscu stawiamy współpracę nauczyciel-uczeń-rodzic.

Wewnętrzną automotywację członków zespołu EduNect wykreował bardzo dobry lider, Pan Jakub – to otwarty umysł na nowe projekty i wyzwania. Ten prężny, młody zespół traktuje naukę jak pasję, a swoją pracę wykonuje sumienie i rzetelnie.

Dlaczego warto z Nimi współpracować? To proste: kreatywni, zawsze chętni do współpracy, otwarci na nowe pomysły, skupiają się na celach i rezultatach, wspierają zarówno ucznia jak i nauczyciela, czerpią ogromną radość ze swojej pracy. „Ostrzegam” jednocześnie – tak wielka pasja jest zaraźliwa i udziela się osobom, którzy podejmą się współpracy z zespołem EduNect!”

Beata Toporowska,
Nauczycielka historii, WOS i EDB,
SP w Podgórzynie

“Od samego początku współpracuję z EduNect. Platforma bardzo dobrze sprawdza się przy lekcjach powtórzeniowych, a w okresie ograniczonego funkcjonowania placówek oświatowym stała się nieocenionym narzędziem pracy dla wielu nauczycieli.

Uczniowie bardzo chętnie rozwiązują zadania, mają możliwość sprawdzenia się w różnych konkursach.

Kontakt z zespołem EduNect jest bardzo dobry, zawsze można liczyć na pomoc i wsparcie.”

Dorota Serafin,
Dyrektor i nauczycielka matematyki i informatyki,
ZSP w Trzeboszowicach

“EduNect to idealne rozwiązanie do pracy z uczniami! Sprawdza się zawsze przy powtórkach, utrwalaniu wiedzy i sprawdzianach. Gotowe diagnozy ze wszystkich przedmiotów.

EduNect był ogromną pomocą podczas zdalnej edukacji. Szkoły, które nie korzystają z platformy EduNect mogą żałować.”

Edyta Fiutek,
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, j. angielskiego i informatyki,
SP w Dzierżysławiu
“Uwielbiam! Uczniowie mogą „osłuchać się” z językiem angielskim, doskonalić wymowę nie tylko w szkole, ale i w domu. Bogata baza zadaniowa pozwala utrwalać materiał po każdej lekcji.

Platforma stwarza również możliwość rozwoju osobistego poprzez udział w konkursach (online).

Wspaniała współpraca z zespołem EduNect – szybka komunikacja, pomoc, otwartość na uwagi i sugestie.

Edukacja na miarę XXI wieku! Polecam!”

Aldona Niestrawska,
Nauczycielka języka angielskiego,
SP im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pakosławiu

“Przydatna platforma, zwłaszcza przy podsumowaniu lekcji. Uczniowie mogą korzystać z niej na swoich indywidualnych kontach lub rozwiązując zadania razem z nauczycielem, wykorzystując opcję “lekcji przy tablicy”.

Na uwagę zasługuje również bardzo dobra i sprawna komunikacja z pracownikami firmy, którzy są otwarci na sugestie i uwagi nauczycieli!”

Paulina Kowalczyk,
Nauczycielka języka polskiego,
SP w Krotoszycach

“Praca na platformie EduNect jest dla dzieci bardzo atrakcyjna. Obszerna baza zadaniowa pozwala w kilka minut wybrać gotową lekcję lub dopasować jedną z proponowanych do swoich potrzeb. Jest to duży komfort i oszczędność czasu dla nauczyciela.

W każdej chwili można złożyć zamówienie na lekcję, której potrzebujemy. Z łatwością może tu być realizowana indywidualizacja pracy. W przedstawionych raportach nauczyciel otrzymuje szczegółową analizę wyników.

Podczas pracy zdalnej platforma EduNect była niezastąpiona. Współpraca z firmą to przyjemność. Polecam gorąco :)”

Katarzyna Kozak,
Nauczyciel matematyki,
SP w Pławnej

“Platforma EduNect cieszy się w naszej szkole dużym powodzeniem zarówno ze strony uczniów jak i nauczycieli i rodziców. Za jej pośrednictwem uczniowie mogą utrwalać i sprawdzać wiedzę z przedmiotów ścisłych, humanistycznych, a także doskonalić znajomość języków obcych. Program pozwala nauczycielom korzystać z gotowych materiałów i tworzyć własne.

Współpraca z firmą nie jest bezpłatna, ale niewielka suma nie jest przeszkodą w podjęciu decyzji o jej rozpoczęciu, a korzyści z inwestycji mogą być duże (m.in. obniżenie kosztów kserowania materiałów, oszczędność czasu pracy nauczycieli, możliwość udziału w konkursach i diagnozach przedmiotowych, możliwość porównywania wyników z innymi szkołami). 

Brak dostatecznej liczby komputerów nie powinien być przeszkodą, gdyż EduNect dobrze działa na urządzeniach mobilnych.

Warto podkreślić, że pracownicy firmy działają sprawnie, są otwarci na propozycje i uwagi nauczycieli.”

Wioletta Spychała,
Dyrektor Szkoły Podstawowej w Długiem Starem

“Pięć lat współpracy z firmą EduNect to przede wszystkim efektywnie wykorzystany czas, duża oszczędność papieru oraz możliwość dowolnego wykorzystania proponowanych zasobów w celu uatrakcyjnienia lekcji.

Platforma jest dla mnie nieocenionym narzędziem, dzięki któremu mogę realizować swoje pomysły na poziomie szkoły (rywalizacja międzyklasowa), gminy (konkursy ortograficzne), kraju (jestem inicjatorką Konkursu Bożonarodzeniowego), a ostatnio również na poziomie międzynarodowym (projekt polsko-czeski zakładający naukę języka czeskiego).

Podejmowane przez Zespół starania związane z systematycznym udoskonalaniem platformy mobilizują również mnie do ciągłego rozwoju.”

Marta Skowronek,
Nauczycielka języka polskiego,
PSP w Bodzanowie

“EduNect jest narzędziem bardzo przydatnym, zarówno dla nauczyciela – zwłaszcza podczas lekcji powtórkowych, jak i dla ucznia – zarówno w szkole, jak i podczas indywidualnej pracy w domu.

Baza zadań jest bardzo szeroka, mają one zróżnicowany charakter, przez co są atrakcyjne dla uczniów. Załoga EduNect jest niezwykle otwarta na wszelkie sugestie ze strony nauczycieli, w tym związane z przygotowaniem konkretnych lekcji; nie ma też najmniejszego problemu z kontaktem w razie jakichkolwiek pytań lub potrzeb.

Uważam, że forma pracy zaproponowana uczniom podnosi ich motywację do nauki, jest też ciekawą alternatywą dla tradycyjnych lekcji. Nauczycielowi pomaga zorganizować proces lekcyjny, a także oszczędza czas dzięki przygotowaniu raportów pozwalających na analizę pracy i osiągnięć uczniów.

Jednym słowem – platforma zdecydowanie godna polecenia!”

Anna Krupa,
Nauczycielka języka polskiego, historii i WOS,
SP im. Bojowników o Wolność w ZSP w Niwnicy

“Już od kilku lat współpracuję z portalem edukacyjnym EduNect, który nie tylko uatrakcyjnia moim uczniom z klas I-III zdobywanie, utrwalanie i sprawdzanie wiedzy, ale także daje możliwość udziału w międzyszkolnych konkursach.

System jest bardzo prosty w obsłudze, sam zlicza wyniki, tworzy raporty i wykresy, pokazuje czas pracy konkretnych uczniów, ilość wykonanych prób i podlicza procentowo poziom wiedzy z poszczególnych umiejętności.

Współpraca z portalem EduNect jest wzorowa – zawsze liczą się z sugestiami, wskazówkami i ewentualnymi prośbami co do stworzenia konkretnej tematyki lekcji, sprawdzianu czy diagnozy.

Polecam w 100% nie tylko na czas stacjonarnej nauki, ale także na ewentualny okres edukacji zdalnej.”

Agnieszka Nowak,
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej, logopeda,
ZSP w Pustkowie Żurawskim

“Platforma edukacyjna EduNect niesie ze sobą wiele korzyści zarówno dla nauczyciela jak i dla uczniów. Można skorzystać z bogatej oferty proponowanych zadań, jak również stworzyć własne lekcje dopasowane do swoich uczniów, korzystając ze zgromadzonych zadań.

Świetną sprawą są lekcje na zamówienie konkretnie wg potrzeb danej klasy, tematyki, zakresu materiału czy też edukacji i jednocześnie świetnie sprawdza się w indywidualizacji zadań.  Wyniki z lekcji są dostępne od razu, co znacznie ułatwia pracę nauczyciela i oszczędza czas na sprawdzanie.

Platforma oferuje wiele konkursów oraz diagnozy dla uczniów,  z których są dostępne szczegółowe raporty, gotowe do wydrukowania i umieszczenia w dokumentacji nauczyciela. Bogata i ciekawa oferta zadań i konkursów motywuje uczniów do nauki – lubią pracować przy komputerze. Korzystanie z platformy świetnie sprawdziło się także podczas zdalnego nauczania.

Profesjonalny zespół ludzi pracujących na platformie zawsze służy radą, pomocą i wsparciem dla nauczyciela – w zasadzie o każdej porze dnia. Są to ludzie zaangażowani w swoją pracę i bardzo pozytywnie nastawieni do odbiorców.

Z podziękowaniem za kilkuletnią współpracę.”

Wiesława Ostrowska,
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
SP im. Henryka Sienkiewicza w Siekierczynie

Forma oraz treść zadań na platformie EduNect idealnie wpasowują się w potrzeby uczniów oraz specyfikę zajęć języka angielskiego.

Uczniowie chętnie utrwalają i powtarzają przerabiany materiał oraz poszerzają swoja wiedzę przygotowując się do konkursów. Dodatkowo, element rywalizacji sprawia że nauka jest jeszcze przyjemniejsza!

Należy pochwalić osoby odpowiedzialne za komunikację z nauczycielami, gdyż są “na posterunku” niemalże o każdej porze dnia i nocy udzielając wsparcia czy przyjmując sugestie.

Elżbieta Wdowiak,
Nauczycielka języka angielskiego,
PSPSRW Burgrabice
“EduNect to platforma, w której uczeń utrwala zdobytą wiedzę i umiejętności. Współpracujemy z EduNect prawie od początku istnienia systemu – już 7 lat.

Dzieci chętnie pracują w takiej formie, bo jest to dla nich szybkie, wygodne, daje satysfakcję i od razu widzą efekty swojej pracy.

Wykorzystuję platformę do utrwalania wiedzy i umiejętności oraz w ramach powtórzeń.

Indywidualizacja pracy z uczniem oraz podgląd wyników na bieżąco daje możliwości szybkiego reagowania i pomocy uczniowi. Polecam!”

Daniel Kokoszka,
Nauczyciel matematyki i informatyki,
ZSP w Kamienicy

“Od kilku lat w pracy nauczyciela towarzyszy mi EduNect. Jestem bardzo, bardzo zadowolona, że mogę korzystać z zasobów tej platformy 😊 Dzieciom bardzo odpowiada ta forma pracy (w końcu pracują na komputerze 😉). Chętnie, bez narzucania, pracują z EduNectem w domu.

Jednocześnie bardzo mi się podoba Wasze indywidualne podejście do nauczyciela – ma się wrażenie, że pocztę mailową odbiera ktoś znajomy, ktoś kto poważnie potraktuje mój problem.

A przygotowanie, na prośbę nauczyciela, lekcji na dany temat to już prawdziwy luksus i często z tej możliwości korzystam. Jestem pełna podziwu dla Waszego profesjonalizmu. 🙂 Pozdrawiam”

Renata Fikus,
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przyrody,
PSP w Kamieniu Śląskim

“W szkolę już trochę pracuję, a uczę m.in. biologii, przyrody i techniki. Korzystamy w szkole z platformy Edunect już od dłuższego czasu. Ilość zadań do wykorzystania jest duża i ciągle się powiększa, jest dostosowana do kilku najpopularniejszych podręczników.

Można także zamówić sobie dowolną lekcję na dowolny temat, można także podesłać swoje materiały i z nich pracownicy firmy przygotują nam lekcję. Przygotowano mi tak np. testy na wejście przy realizacji projektu. Bardzo ułatwia to i przyspiesza pracę, zwłaszcza analizę statystyczną, która jest automatycznie tworzona na podstawie wyników testu. Można pobrać kilka różnych raportów zarówno dla nauczyciela, jak i dla uczniów.

Dużą popularnością cieszą się różnego rodzaju konkursy, dzieci je bardzo lubią. Jeden z takich konkursów, wspólnie z koleżanką i pracownikami EduNect, współtworzyłem. Miło jest przeczytać, że brało w nim co roku ponad 1000 uczniów z kilkudziesięciu szkół.

EduNect był nieocenioną pomocą podczas zdalnego nauczania, pierwszy tydzień był trudny, serwery nie wytrzymywały obciążenia, ale po modyfikacjach platformy zaczęło wszystko działać, jak należy.

Najczęściej korzystam z lekcji powtórzeniowych i sprawdzianów, można też, na koniec roku zrobić diagnozy nauczania, ze szczegółową analizą.

W zadaniach, rzadko, bo rzadko, ale zdarzają się błędy, czasami zauważały je dzieci, czasami ja. Wszystko tworzą ludzie, więc jest to nieuniknione, ale poprawa ich następuje błyskawicznie po konsultacji i zgłoszeniu.

Jeśli chodzi o kontakt z pracownikami, to jest on wzorowy. Telefon najczęściej odbierany jest o razu, a jeśli to niemożliwe, zawsze ktoś oddzwania. To samo dotyczy kontaktu na e-mail. Z czystym sumieniem mogę polecić tę platformę edukacyjną.”

Przemysław Malinka,
Nauczyciel biologii, przyrody i techniki,
ZSP w Ostrożnicy i ZSP w Długomiłowicach

“Współpracuję z platformą EduNect już od 4 lat i jestem nauczycielem pracującym w 3 szkołach. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie pracowników w tworzenie dobrego i szybkiego kontaktu w pracy i wdrażaniu moich propozycji. System jest bardzo prosty w obsłudze, sam zlicza wyniki, tworzy raporty i wykresy, pokazuje czas pracy konkretnych uczniów, ilość wykonanych prób i podlicza procentowo poziom wiedzy z poszczególnych umiejętności co bardzo ułatwia i usprawnia pracę.

Uczniowie korzystający z tej platformy są chętni do nauki, gdyż nauczyciele w łatwy sposób mogą dostosować wymagania do możliwości każdego ucznia indywidualnie i tym samym wpływać na poprawę ich motywacji do nauki. Platforma ta wspiera również nauczycieli w kreatywnym doborze metod nauczania. Nawet zmiana podręcznika to nie problem, zespół bardzo szybko opracowuje zestawy zadań i testy do rozkładu.

EduNect był nieocenioną pomocą podczas zdalnego nauczania, gdy zostaliśmy pozostawieni często bez kontaktu z uczniami. Wszyscy uczniowie bardzo dobrze poradzili sobie z obsługą platformy, która ma bardzo prosty i przejrzysty system działania.

Baza zadań jest bardzo szeroka, mają one zróżnicowany charakter, przez co są atrakcyjne dla uczniów. Załoga EduNect jest niezwykle otwarta na wszelkie sugestie ze strony nauczycieli, w tym związane z przygotowaniem konkretnych lekcji. Gotowe wyniki podsumowujące, możliwość generowania własnych grup i zajęć o określonej tematyce – to bardzo ułatwia pracę zwłaszcza w tych trudnych dla nas czasach.

W każdej chwili można złożyć zamówienie na lekcję, której potrzebujemy. Z łatwością może tu być realizowana indywidualizacja pracy. W przedstawionych raportach nauczyciel otrzymuje szczegółową analizę wyników. Pomocne są diagnozy na koniec i początek roku ze szczegółową analizą wyników (wyniki są porównywalne dla całej szkoły).

Bardzo zachęcam wszystkich i polecam!”

Maria Błoniarz,
Nauczyciel geografii, przyrody i WOS,
Szkoła Podstawowa nr 2 i 4 w Jaworze
“EduNect to super platforma do pogłębiania i systematyzowania wiedzy. Konkursy to bajka, bo zawierają wiele ciekawych pytań, które wyzwalają wśród uczniów myślenie i kreatywność.

Lekcje są dobrze opracowane, tak jak materiały do utrwalania wiedzy, są gotowe podsumowania, co mi znacznie poprawia i ułatwia warunki pracy.

Zawsze, gdy mam problem i zwracam się z nim, to odpowiedź jest szybka, a i pomagają w takich sprawach, które wydają się nie do przejścia. Taka współpraca motywuje. Szacun!”

Izabela Pirowska,
Nauczycielka historii, WOS i edukacji wczesnoszkolnej,
SP im. Henryka Sienkiewicza w Siekierczynie

EduNect to miejsce, w którym można rozwijać swoje umiejętności, poszerzać zdobytą wiedzę i osiągać sukces.

Tutaj nie ma rzeczy niemożliwych, wsłuchują się w potrzeby uczniów i nauczycieli.

Świetny kontakt!

Beata Michalak,
Nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej,
Społeczna Szkoła Podstawowa im. Astrid Lindgren w Miliczu
“EduNect to rewelacyjna pomoc w prowadzeniu lekcji i to nie tylko powtórzeniowych! Wykorzystuję często, niemal na każdej lekcji, uczniowie chętnie korzystają z tej formy zajęć.

Wartościowym pomysłem są posty do całej klasy z informacją zwrotną. W czasie nauczania zdalnego nic lepszego nie można chyba wymyślić.

Powtórzenia, sprawdziany, konkursy czy kartkówki – mamy wszystko pod ręką, zespół EduNect uzupełnia niemal natychmiast ewentualne braki.

Moi uczniowie natychmiast znają swój wynik, a ja mam więcej czasu na lepsze przygotowanie lekcji.

Jako nauczyciel wystawiam Wam 5+”

Grzegorz Jeziorski,
Nauczyciel historii, WOS, chemii i fizyki,
SP we Wszechświętem i SP w Zbytowej

Platforma edukacyjna świetnie wyposażona, posiada ogromne zestawy zadań zarówno powtórzeniowych jak i do pracy na lekcjach.

Ogromne możliwości tj. sprawdziany, diagnozy, ostatnio nawet posty. Bardzo przydatna platforma w czasie nauki zdalnej.

Gotowe wyniki podsumowujące, możliwość generowania własnych grup i zajęć o określonej tematyce.

Świetna i bardzo sprawna współpraca z pracownikami Firmy, zawsze pomocni i oddani w swoim działaniu.

Osobiście polecam i życzę owocnej współpracy.

Katarzyna Hejmej,
Nauczycielka biologii, informatyki i techniki,
ZSP w Kałkowie

EduNect! – to nie tylko ogromna baza zróżnicowanych zadań dla uczniów oraz dla nauczycieli, ale przede wszystkim zgrany zespół, który nie boi się nowych wyzwań i zawsze staje na wysokości zadnia.

Cudowni ludzie, którzy spełnią „wizje i zachcianki” najbardziej wymagających nauczycieli, nie tylko do użytku przy codziennym tworzeniu lekcji, ale również w zadaniach specjalnych na potrzeby unijnego projektu.

Współpraca z takim zespołem to czysta przyjemność. Gorąco polecam!”

Małgorzata Rojek,
Nauczycielka języka angielskiego i języka niemieckiego,
Miejski Zespół Szkół w Świeradowie-Zdroju

“Uważam, że EduNect to coś wspaniałego dla nauczycieli – szczególnie w obecnym czasie pandemii.

Uczniowie chętnie wchodzą na Waszą stronę, chętnie rozwiązują zadania, a przy okazji dużo się uczą

Lubią tę stronę za to, że wszystko jest jasno i w zrozumiały sposób podane. Cenią ją również za to, że zaraz wiedzą co mają dobrze, a co źle i jaki mają wynik…

Polecam!!!”

Marlena Skorupka,
Nauczycielka języka polskiego i historii,
PSP w Nowym Belęcinie

“EduNect to niezastąpiona pomoc dydaktyczna dla szkoły – zarówno w pracy zdalnej, jak i stacjonarnej.

Uczniowie korzystający z tej platformy są chętni do nauki, gdyż nauczyciele w łatwy sposób mogą dostosować wymagania do możliwości każdego ucznia indywidualnie i tym samym wpływać na poprawę ich motywacji do nauki. Platforma ta wspiera również nauczycieli w kreatywnym doborze metod nauczania.

Dodatkowo, jest to niezawodne narzędzie do wykorzystania również w ewaluacji zarówno pracy uczniów, jak i nauczycieli.”

Wiesława Traczyk,
Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Wykrotach

“Bardzo szybki kontakt z pracownikami firmy, fachowa pomoc.

Duży wachlarz tematów proponowanych z możliwością zaplanowania lekcji, powtórek. Krótki okres oczekiwania na zamówioną lekcję. Fachowa pomoc na webinariach.

EduNect daje uczniom możliwość wzięcia udziału w konkursach, Lidze, w przygotowanych przez firmę Diagnozach. Uczniowie osiągają wysokie lokaty i nagrody podczas konkursów.

Otwarcie na sugestie i uwagi nauczycieli.”

Ewa Plichta,
Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej,
SP w Bukowinie Sycowskiej

Poznaj kilka opinii naszych klientów.

Więcej opinii nauczycieli i dyrektorów znajdziesz tu:

EduNect może już od jutra działać w Twojej szkole!

Dlaczego EduNect sprawdza się tak dobrze w polskich szkołach?

Poznaj najważniejsze korzyści dla:

Nauczyciela
Ucznia
Dyrektora