Kompleksowe rozwiązanie

Jeden EduNect – wszystkie przedmioty i klasy 1-8

EduNect działa tak samo w każdej klasie 1-8 i na każdym przedmiocie – lekcje, raporty i funkcje są analogiczne.

Jest to wygodne dla nauczycieli i uczniów. Jeden login i hasło – ucznia lub nauczyciela – zapewnia dostęp do wszystkich przedmiotów.

W zależności od klasy korzystaj z przedmiotów:

  • Klasy 1-3: edukacja matematyczna, polonistyczna, przyrodnicza, języki obce (j. angielski i j. niemiecki)
  • Klasy 4-8: matematyka, j. polski, języki obce (j. angielski i j. niemiecki), przyroda, historia, biologia, geografia, fizyka, chemia, WOS, EDB
  • Częściowe wsparcia dla: technika, informatyka, religia, muzyka

Łatwa obsługa i szybkie wdrożenie

EduNect może działać już jutro w Twojej szkole!

Możesz wdrożyć system EduNect w dowolnym momencie roku szkolnego.

Nasz zespół pomoże Tobie, nauczycielom i uczniom błyskawicznie zacząć działać – przechodząc bez stresu i obaw przez kolejne kroki wdrożenia.

Podczas wdrożenia pomożemy Wam poprzez zdalne szkolenia – indywidualne lub grupowe. Nauczyciele mają też dostęp do szkoleń wideo.

EduNect jest prosty i intuicyjny w obsłudze – dla nauczycieli i uczniów.

Dzięki sprawnemu kontaktowi z nami (mail, telefon, Facebook, SMS) nauczyciele mogą w dowolnym momencie skonsultować się z nami lub szybko się czegoś nauczyć.

Poczytaj więcej o tym jak wygląda wdrożenie:

Oszczędność czasu Dyrektora

EduNect działa sprawnie również bez Twojego udziału

Wiemy, że jako Dyrektor jesteś w sytuacji wiecznego niedoczasu… I chcemy Ci pomóc – zamiast dokładać więcej na Twoje barki! :)

Większość szkół w EduNect wyznaczyła nauczyciela Koordynatora EduNect, z którym kontaktujemy się w bieżących sprawach organizacyjnych.

W każdym jednak momencie, każdy nauczyciel Twojej szkoły może nam zgłosić, aby wprowadzić jakieś zmiany np. w klasach, podręcznikach.

Dzięki takiemu bezpośredniemu kontaktowi z nami rozwiązujemy Wasze sprawy maksymalnie szybko. Najwyższa efektywność obsługi – to nasz cel!

Często pomagamy też bezpośrednio kontaktującym się rodzicom i uczniom.

Zarządzanie lekcjami całej szkoły

Wszystkie lekcje i wyniki w jednym miejscu

Jako dyrektor szkoły na swoim koncie zobaczysz wszystkie lekcje w swojej szkole: diagnozy, kartkówki, zadania domowe, powtórzenia, sprawdziany.

Co więcej – możesz analizować te wyniki na żywo, w trakcie trwającej lekcji!

Dzięki dostępowi do raportów i różnorodnych analiz w formie elektronicznej – nie musisz prosić swoich nauczycieli o drukowanie i dostarczenie Tobie dokumentów. Masz je dostępne w dowolnym momencie.

Masz również dostęp do wyników ze wszystkich poprzednich lat szkolnych.

Rozwiązanie kilku problemów Dyrektora

Zastępstwa, duże wydatki na ksero, delegacje nauczycieli

Czy coś z powyższej listy brzmi znajomo? Zobacz, jak EduNect Ci pomoże:

  • Zastępstwa: EduNect nie poprowadzi lekcji za nauczyciela, ale może on zlecić zadania do wykonania dla uczniów. I taką lekcje może “przypilnować” dowolny nauczyciel. Jasne, klasa nie ruszy z materiałem do przodu, ale utrwalania nigdy za wiele i zastępstwo jest efektywne!
  • Wydatki na ksero: Zamiast drukować karty pracy, sprawdziany, raporty z wynikami – możemy mieć to po prostu w wersji elektronicznej. EduNect ocalił już w ten sposób prawie 1000 drzew! :)
  • Delegacje nauczycieli: dzięki zdalnej formie szkoleń (które trwają 1.5h, a nie cały dzień) oraz konkursom, w których uczestniczycie bez wyjazdu ze szkoły – Twoi nauczyciele rzadziej opuszczają lekcje.

Lepsze wykorzystanie elektroniki (TIK)

Komputery, laptopy, tablety, tablice multimedialne, projektory, ekrany dotykowe, smartfony

Na podstawie naszego doświadczenia po odwiedzeniu kilkuset szkolnych pracowni komputerowych (i zobaczeniu ilości nieużywanych urządzeń…) jesteśmy pewni, że klucz do wykorzystania TIK w szkole to JEDNOCZEŚNIE:

  1. sprawne urządzenia elektroniczne + dość stabilny Internet
  2. narzędzie dydaktyczne, które jest elastyczne, rozwijane i sprawdzi się na wielu przedmiotach, wielu lekcjach (do zastosowania wiele razy)
  3. PRAKTYCZNE warsztaty obsługi sprzętu lub narzędzia dydaktycznego

Jeżeli masz cokolwiek z punktu 1 – to EduNect zapewni Ci punkty 2 i 3.

Przypomnij sobie ostatnią TIK’ową porażkę – którego punktu wtedy zabrakło?

Stabilne narzędzie na lata

EduNect to system, który poprawia się każdego dnia

Jesteśmy już w trakcie ósmego sezonu EduNect (tak nazywamy lata szkolne). Jako dyrektor możesz być pewny/a o to, że w kolejnym sezonie w EduNect będzie więcej funkcji, przedmiotów, zadań, lekcji, podręczników.

Szkoły, które dołączyły do nas w 2013 roku, w naszym pierwszym sezonie, mogą z radością przeglądać wyniki wszystkich swoich lekcji od samego początku współpracy. Wszystkie Wasze dane są bezpieczne.

Dzięki utrzymywaniu relacji z nauczycielami szybko konsultujemy Wasze pomysły, potrzeby, wymagania i problemy. I je wdrażamy do EduNect. :)

Jesteśmy stabilną, polską firmą i naszą misją jest pomaganie szkołom w nauczaniu, zwiększaniu zaangażowania uczniów i zastosowaniu TIK.

Poznaj opinię innych Dyrektorów

Porozmawiaj jak Dyrektor z Dyrektorem

Wiemy, że każda szkoła jest inna. Każda szkoła ma inne problemy, inną sytuację kadrowo-finansową i inne wyzwania przed sobą.

 

Chętnie skontaktujemy Cię z Dyrektorem szkoły w podobnej sytuacji i wielkości jak Twoja szkoła. Dowiesz się jak EduNect sprawdza się z perspektywy Dyrektora.

Możesz też poczytać opinie Dyrektorów:

EduNect może już od jutra działać w Twojej szkole!

Dlaczego EduNect sprawdza się tak dobrze w polskich szkołach?

Poznaj najważniejsze korzyści dla:

Nauczyciela
Ucznia
Rodziców